HC Complex

Saç Problemlerine Karşı Bitkisel Bakım Kompleksi

HC Complex; 6 farklı etkisi ve patentli formülü ile saç sağlığının korunmasına ve saç sorunlarının çözümüne yönelik hazırlanmış bir bakım ürünüdür.

Saç için gerekli yağ ve nem dengesini sağlar. Saçları besleyerek güçlendiren aktif bileşenler sayesinde dökülmenin önlenmesine ve saç uzama hızının artmasına yardımcı olur. Kepeğin ve saç derisindeki kaşıntının giderilmesinde etkilidir. Yıpranmış saçları onarır, sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.

HC Complex, 1 aylık kullanım için 110 ml'lik özel ve sağlıklı cam şişesinde ve daha uzun süreli kullanımlar için avantajlı fiyatlıyla 500 ml'lik ekonomik boy olmak üzere iki farklı boyutta sunulmaktadır.

Aynı Gün Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme
SİPARİŞ VER Hızlı saç uzaması Saç dökülmesinin önlenmesi Kepek ve saç derisi sorunları Yıpratıcı etkilere karşı koruma Hacim, parlaklık ve kolay şekil alma Tüm genel saç problemleri Kullanıcı Yorumları Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi

HC Şampuan

Saç Dökülmesi ve Diğer Saç Sorunlarına Karşı Bitkisel Bakım Şampuanı

HC Şampuan, bitki özleri, shea butter, phyto keratin, biotin, aminoasit, vitamin ve mineraller sayesinde saça zarar vermeden temizlemek ve besleyip güçlendirmek için geliştirilmiş özel bir şampuandır.

Saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkenlere karşı direncini artırarak, çevresel faktörlere karşı sıradan şampuanlarla elde edemeyeceğiniz güçlü bir koruma kalkanı oluşturur. Saç derisini yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizler, saç foliküllerinin güçlenmesine ve dökülmenin önlenmesine yardımcı olur. SLES, SLS, Paraben ve Formaldehit içermez.

HC Şampuan 300 ml'lik ve 750 ml'lik boylarda, normal-kuru, yağlı ve kepekli saçlar için olmak üzere 3 farklı çeşitte sunulmaktadır.

Aynı Gün Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme
SİPARİŞ VER Tüm genel saç problemleri Saç dökülmesinin önlenmesi Kepek ve saç derisi sorunları Kullanıcı Yorumları Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi

HC Ovex

Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi

HC OVEX; her bir saç telini yeniden yapılandırarak en zor saçlarda bile günler süren yumuşaklık, parlaklık ve kolay taranma sağlar.

Saçı ağırlaştırmayan formülü ilk kullanımdan itibaren saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırır, elektriklenmeyen, kontrol edilebilir ve çok daha kolay taranabilir bir saç yapısı meydana getirir. Yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için temel bakım ihtiyaçlarını giderir. Nem kayıplarını engelleyerek saç tellerini çevresel etkenlere karşı korur ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur.

HC Ovex, 200 ml. krem kavanoz ambalajında büyük boy ve 2 adet 20 ml'lik tüp içeren ambalajında küçük boy olarak satın alınabilmektedir.

Aynı Gün Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme
SİPARİŞ VER Yumuşaklık, parlaklık ve kolay şekil alma Yıpranmalara karşı onarım ve koruma Kullanıcı Yorumları Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi

HC Saç Kremi

Yoğun Vitamin Destekli Onarıcı Saç Kremi

İçerdiği Amino Acid Cocktail, Seramid, Phtyo Keratin, Shea Butter ve L-Arginine sayesinde boya ve röfle gibi işlemler sonucunda kurumuş ve yıpranmış saçların onarılmasına yardımcı olur.

Saç tellerinin daha uzun süre nemli kalmasını sağlayarak gerilme direncini artırır. Saçların ıslak ya da kuru halde kolay taranmasını sağlar ve kırılmalarını önler.

Canlandırıcı ve yumuşatıcı etkisiyle ilk kullanımdan itibaren saçlarınız ipeksi bir görünüm kazanır.

HC Saç Kremi, 300 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.

Aynı Gün Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme
SİPARİŞ VER Yumuşaklık, parlaklık ve kolay şekil alma Yıpranmalara karşı onarım ve koruma Kullanıcı Yorumları Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi

HC Hacim Şampuanı

Hacim Kazandırıcı Bitkisel Bakım Şampuanı

Özellikle ince telli ve hassas saçlar başta olmak üzere dolgunluk ihtiyacı olan tüm saç tipleri için geliştirilmiş, özel ve yoğun içerikli bir hacim şampuanıdır. HC Hacim Şampuanı'nın içeriğinde yer alan birçok bitki özü, volume aktifleri, beta glukan, keratin ve proteinler, argan yağı, amino asit ve vitaminler sayesinde daha dolgun bir görünüm elde edilirken, aynı zamanda saç sağlığının gelişmesi ve dış etkenlere karşı güçlenmesi sağlanır.

SLES (Sodium Laureth Sulphate), SLS (Sodium Lauryl Sulphate), Paraben ve Formaldehit içermez.

HC Hacim Şampuanı, 300 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.

Aynı Gün Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme
SİPARİŞ VER Hacimli ve parlak görünüm Tüm genel saç problemleri Saç dökülmesinin önlenmesi Kepek ve saç derisi sorunları Kullanıcı Yorumları Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi

HC Doping

Dökülme ve Yıpranma Karşıtı Yoğun Saç Bakım Serumu

Saç dökülmesi ile mücadele bazen zorlu bir maratona dönüşebilir. Bu maratona HC Doping ile bir adım önde başlayın... Bitiş çizgisine geldiğinizde saçlarınızdaki değişimi ve ne kadar güçlendiğini hissedeceksiniz... Üstelik hergün sadece 2 dakikanızı ayırarak.

HC Doping, saça ve saç köklerine doğrudan nüfuz eder, saçın daha iyi beslenerek canlanmasını sağlar, yeni saç oluşumunu tetikler. Dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan her yaş aralığındaki kadın ve erkek için uygundur.

HC Doping, bir aylık kullanım için yeterli 100 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.

Aynı Gün Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme
SİPARİŞ VER Saç dökülmesinin önlenmesi Yıpranmalara karşı onarım ve koruma Kullanıcı Yorumları Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi

HC Brezilya Fönü Şampuanı

Brezilya Fönlü Saçlar İçin Bitkisel Bakım Şampuanı

Brezilya fönü uygulanan saçlardaki kalıcı düzlüğü olumsuz yönde etkileyen sodyum klorür (tuz) ve sülfat gibi bileşenleri içermez. Bu sayede kalıcı fön uygulamasının daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Saç derisini, doğal yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizler. Saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkenlere karşı direncini artırır. İçeriğindeki HC HAIR CARE Extract ve vitaminler, saç foliküllerinin güçlenmesini sağlar, dökülmenin önlenmesine yardımcı olur.

HC Brezilya Fönü Şampuanı, 300 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.

Aynı Gün Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme
SİPARİŞ VER Kalıcı fönün korunması Boyalı saçlar için ekstra bakım Tüm genel saç problemleri Saç dökülmesinin önlenmesi Kepek ve saç derisi sorunları Kullanıcı Yorumları Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi

HC Tria

Sıvılaştırılmış Keratin Destekli Kolay Tarama Spreyi

HC Tria Sıvı Saç Kremi, saçın yıpranmış yüzeyindeki çatlakları doldurur ve elektriklenmeyi önleyerek kolay taranmasını sağlar. Saç yapısındaki ile özdeş bileşenleri içeren formülü, saçın hasar görmüş kısımlarını onarır ve anında etki ile daha parlak ve sağlıklı bir saç görünümü sağlamaya yardımcı olur.

HC Tria, 75 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.

Aynı Gün Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme
SİPARİŞ VER Kolay Tarama Koruma Parlaklık Kullanıcı Yorumları Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi