HC Complex

HC HAIR CARE Complex

Saç Problemlerine Karşı Bitkisel Bakım Kompleksi

Dökülen değil, hızlı uzayan sağlıklı saçlar
HC Complex; 6 farklı etkisi ve patentli formülü ile saç sağlığının korunmasına ve saç sorunlarının çözümüne yönelik hazırlanmış bir bakım ürünüdür.

Saç için gerekli yağ ve nem dengesini sağlar. Saçları besleyerek güçlendiren aktif bileşenler sayesinde dökülmenin önlenmesine ve saç uzama hızının artmasına yardımcı olur. Kepeğin ve saç derisindeki kaşıntının giderilmesinde etkilidir. Yıpranmış saçları onarır, sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.

HC Complex, 1 aylık kullanım için 110 ml'lik ve daha uzun süreli kullanımlar için avantajlı fiyatlıyla 500 ml'lik ekonomik boy olmak üzere iki farklı boyutta sunulmaktadır.

HC OVEX

HC Ovex

Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi

HC OVEX; her bir saç telini yeniden yapılandırarak en zor saçlarda bile günler süren yumuşaklık, parlaklık ve kolay taranma sağlar.

Saçı ağırlaştırmayan formülü ilk kullanımdan itibaren saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırır, elektriklenmeyen, kontrol edilebilir ve çok daha kolay taranabilir bir saç yapısı meydana getirir. Yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için temel bakım ihtiyaçlarını giderir. Nem kayıplarını engelleyerek saç tellerini çevresel etkenlere karşı korur ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur.

HC Ovex, 200 ml. krem kavanoz ambalajında büyük boy ve 2 adet 20 ml'lik tüp içeren ambalajında küçük boy olarak satın alınabilmektedir.

HC Şampuan

HC HAIR CARE Şampuan

Bitkisel Bakım Şampuanı

HC Şampuan, içeriğinde bulunan bitki ekstraktları, shea butter, phyto keratin, biotin, aminoasit, vitamin ve mineraller sayesinde saça zarar vermeden temizlemek, besleyip güçlendirmek ve dolgun bir görünüm sağlamak için formüle edilmiş özel şampuandır. Günlük yaşamda karşılaşılan birçok çevresel faktör nedeniyle meydana gelen saç sorunlarına karşı, sıradan şampuanlarla elde edemeyeceğiniz güçlü bir koruma kalkanı oluşturur.

Saç derisini, doğal yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizlerken, saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkenlere karşı direncini artırır. Düzenli kullanımda ölmemiş saç foliküllerinin güçlenmesine ve dökülmenin önlenmesine yardımcı olur.

SLES (Sodium Laureth Sulphate), SLS (Sodium Lauryl Sulphate), Paraben ve Formaldehit içermez.

HC Şampuan, 300 ml'lik ve 750 ml'lik boylarda, normal-kuru, yağlı ve kepekli saçlar için olmak üzere 3 farklı çeşitte sunulmaktadır.

HC Saç Kremi

HC HAIR CARE Saç Kremi

Yoğun Vitamin Destekli Onarıcı Saç Kremi

İçerdiği Amino Acid Cocktail, Seramid, Phtyo Keratin, Shea Butter ve L-Arginine sayesinde boya ve röfle gibi işlemler sonucunda kurumuş ve yıpranmış saçların onarılmasına yardımcı olur.

Saç tellerinin daha uzun süre nemli kalmasını sağlayarak gerilme direncini artırır. Saçların ıslak ya da kuru halde kolay taranmasını sağlar ve kırılmalarını önler.

Canlandırıcı ve yumuşatıcı etkisiyle ilk kullanımdan itibaren saçlarınız ipeksi bir görünüm kazanır.

HC Saç Kremi, 300 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.

HC Doping

HC HAIR CARE Doping

Dökülme ve Yıpranma Karşıtı Yoğun Saç Bakım Serumu

Saç dökülmesi ile mücadele bazen zorlu bir maratona dönüşebilir. Bu maratona HC Doping ile bir adım önde başlayın... Bitiş çizgisine geldiğinizde saçlarınızdaki değişimi ve ne kadar güçlendiğini hissedeceksiniz... Üstelik hergün sadece 2 dakikanızı ayırarak.

HC Doping, saça ve saç köklerine doğrudan nüfuz eder, saçın daha iyi beslenerek canlanmasını sağlar, yeni saç oluşumunu tetikler. Dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan her yaş aralığındaki kadın ve erkek için uygundur.

HC Doping, bir aylık kullanım için yeterli 100 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.

HC Hacim Şampuanı

HC HAIR CARE Hacim Şampuanı

Hacim Kazandırıcı Bitkisel Bakım Şampuanı

Özellikle ince telli ve hassas saçlar başta olmak üzere dolgunluk ihtiyacı olan tüm saç tipleri için geliştirilmiş, özel ve yoğun içerikli bir hacim şampuanıdır. HC Hacim Şampuanı'nın içeriğinde yer alan birçok bitki özü, volume aktifleri, beta glukan, keratin ve proteinler, argan yağı, amino asit ve vitaminler sayesinde daha dolgun bir görünüm elde edilirken, aynı zamanda saç sağlığının gelişmesi ve dış etkenlere karşı güçlenmesi sağlanır.

SLES (Sodium Laureth Sulphate), SLS (Sodium Lauryl Sulphate), Paraben ve Formaldehit içermez.

HC Hacim Şampuanı, 300 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.

HC Şampuan (Brezilya Fönlü Saçlar İçin)

HC HAIR CARE Şampuan (Brezilya Fönlü Saçlar İçin)

Brezilya Fönlü Saçlar İçin Bitkisel Bakım Şampuanı

Brezilya fönü uygulanan saçlardaki kalıcı düzlüğü olumsuz yönde etkileyen sodyum klorür (tuz) ve sülfat gibi bileşenleri içermez. Bu sayede kalıcı fön uygulamasının daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Saç derisini, doğal yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizler. Saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkenlere karşı direncini artırır. İçeriğindeki HC HAIR CARE Extract ve vitaminler, saç foliküllerinin güçlenmesini sağlar, dökülmenin önlenmesine yardımcı olur.

HC Brezilya Fönü Şampuanı, 300 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.