HC Kullanıcı Yorumları

Aşağıda yer alan yorumlar, HC kullanıcılarının bize mail yoluyla ilettiği %100 gerçek yorumlardır ve üzerlerinde hiçbir değişiklik yapılmadan yayınlanmaktadır. Siz de HC kullandıktan sonraki yorumunuzu yorum@sacbakim.com adresine gönderebilirsiniz.

Kullanıcı yorumları, HC resmi satış siteleri dışında, isimler ve içerikler değiştirilerek dahi, farklı ürün ve hizmetlerin tanıtımı amacıyla yayınlanamaz. Bu tür bir kopyalama işlemi yapan kişi veya kuruluşlar hakkında hukuki işlem yapılacaktır.

Nihal Dalkılıç

Merhaba,
Ben de nette gezerken tesadüfen gördüm ve denemek istedim.Açıkcası fazla ümitli değildim.Her seferinde farklı kuaför denedim benim farkettiğimi onlarda farkedecek mi diye ve herkes aynı şeyi söyledi.Ne kullanıyorsunuz diye.
Saçlarım röfleli olduğu için hem çok kuruyor hemde çok geç uzuyordu.Ama artık böyle bir sorunum yok çünkü saçlarımın sorunu giderilmiş olsa da böyle bir ürünü bırakmaya hiç niyetim yok.
Bütün herkese açıkyüreklilikle tavsiye ederim.

EvetHayır

Şengül Polat Bertoni

Bu güne kadar kullandıklarımın en iyisi. Gerçekten süper bir ürün.Herkese tavsiye ettim, ediyorum..
Sorun sadece ambalajda, lütfen daha sağlam bi başlık yapalım.. Yolculuklarda taşıması zor oluyor.. Saygılar.

EvetHayır

Selin Çağlayan

Merhaba,
Geçen sene oldukça uzun, sağlıklı ve siyah boyalı olan saçlarımı hamilelik döneminde bakamayacağım gerekçesiyle kestirmiştim. Doğumdan sonra da bir anda kendimi onları boyatırken buldum. Rengi açılırken tabii kimysal maddeler sonucu yıpranmalar oldu, sonuç olarak uzun ve güzel saçlarımın yerini kısve yıpranmış saçlar aldı. Canım çok sıkkın bir şekilde bir çözüm ararken, dolapta geçen sene alıp kullanmaya fırsat bulamadığım erc bakım yağı ve şampuanını gördüm ve bu sefer kullanmaya karar verdim.
Sitedeki yorumlarda dendiği gibi ilk kullanımda bir mucize beklemiyordum, bana pek gerçekçi gelmemişti ama uzun vadede faydalı olur diye düşünüyordum. Saç bakım yağını sabah sürüp öğleden sonraya kadar saçımda beklettim, sonra şampuanıyla yıkayıp kurumaya bıraktım. Kurutmadım bile.
Normalde saçlarım düzdür ve fön gerektirmez ama yıprandığı için elektriklenmeler oluyordu. Öncelikle o elektriklenmeler yok oldu, saçlarım sanki fönlü gibi şekil aldı ve hacmi iki kart arttı. Öyle yumuşak, parlak ve kabarık oldular ki inanamadım. Gerçekten çok güzel bir sonuç, ilk kullanım için bir mucize hatta! Düzenli kullandığımda sonuçları çok merak ediyorum. Saçlarım bir an önce uzasın ve eski sağlığına kavuşsun istiyorum. Özellikle rengini biraz daha açacağım için koruyucu ve onarıcı nitelikte kullanacağım ve saçlarımın yıpranmasını önleyeceğim.
Neden bir sene boyunca dolapta beklettiğime bir anlam veremeyerek, 2. ürün setini sipariş ettim. Hatta büyük boyundan almayı düşünüyorum bir dahaki sefer!
Yalnız, haftada ikiden daha sık kullanacak olursanız ürün biraz çabuk tükenir gibi geliyor bana. Yine de değer.
Tavsiyem, sipariş, teslimat ve ödeme işlemlerinin daha pratik hale getirilmesi. En azından havale ya da eft yöntemiyle ödeme kabul edilmeli bence. Online alışveriş sistemine geçilirse siparişleri çok daha artacağına inanıyorum.
Uzun süredir saçlarında sorunlar olan bir arkadaşıma hemen tavsiye ettim ve bütün ihtiyacı olan arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.
Teşekkür etmemenin haksızlık olacağını düşündüm ve uzun uzun yazdım.Başarılı çalışmalarınız devamını dilerim.
Sevgilerimle.

HC HAIR CARE:

Tavsiyeniz dikkate alınacaktır

EvetHayır

Sezen Gürsoy

Merhabalar
Ben de bazı kullanıcılarınız gibi ürününüzü internette sörf yaparken buldum ve yorumları okuduktan sonra denemek için aldım. Ürününüzü iki buçuk aydır kullanıyorum ve çok da memnun olduğumu söylemek istiyorum. Üçüncü şişeye geçtim ve şampuanıyla birlikte kullanıyorum.

Saçlarım epey incelmiş ve uzamıyordu. Hatta yer yer bazı açıklıklar oluşmuştu. Kullandığım bir çok ürün derdime deva olamamıştı. Şimdi kullandığım HC serum ve şampuanı sayesinde açıklıklar yavaş yavaş kapanmaya ve saçlarımının uzamaya başladığını farkettim. Yandaki açıklıklarda yavaş yavaş saç çıkınca çok mutlu oldum. Hatta arkadaki açıklıklar kapandı bile. Şu anda haftada iki kez kullanıyorum. Saçlarım tamamen sağlığına kavuştuğu zaman haftada bir kez kullanmaya devam edeceğim.

Benim de bazı kullanıcılar gibi önerilerim olacak. İlki, kapakta sorun olduğu açık ve kesin. Normal seyehate gitmezken bile olduğu yerde aktığını farkediyorum. Kullandıktan sonra sızıntılar akıyor ve odamda koku oluşuyor.Ve şişenin olduğu yerin altına muhafaza etmek için bir şey koymam gerekiyor. İkinci önerim ise bu serumu ufak şişeler halinde tek kullanımlık piyasaya sürmenizin daha sağlıklı olacağı düşüncesindeyim. Hem bi yere gideceğiniz zaman kaç kere kullanacaksanız o kadar yanınıza alırsınız, hem de bu yöntemle bu ilk dediğim sorunlar ortadan kalkacak.

Önerilerilerimizi uygulamaya geçirirseniz bizi daha çok mutlu edeceğiniz düşüncesindeyim.
Böyle bir ürün çıkarttığınız için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

EvetHayır

Filiz İnkaya

Merhaba..İlk kullanımda inanılmaz bir etki,herkese tavsiye ederim.Şu anda inanılmaz bir mutluluk içersindeyim.kullanmadığım ürün kalmamıştı,hiçbirinden memnun kalmadım.

Bu ürün muhteşem ,daha ilk kullanımda yoluk yoluk görünen saçlarım canlı pırıl pırıl oldu,eski güvenime kavuştum,ilk kullandığımda avcumda dökülen saçlarımı görünce biraz ümitsizliğe kapıldım ama inanın bu ikinci kullandığımda bir tek tel dahi gelmedi elime.saç diplerimde sorunlar vardı,elimi süremiyordum acıyordu,kepeklenme oluyordu.kaşıntı vardı,ilk kullanımda hepsi sanki sihirli bir sopa dokunmuş gibi ortadan kayboldu.

Bunları yazmak istediğime bile şaşırıyorum.size yazılan yorumları okudukca kimse yazmaz kendileri yazıp yazıp mail atıyorlardır diyordum,sipariş vermekte geciktiğim için üzülüyorum.ama çok param gitti saçlarım uğruna .ilk defa pişman değilim.

Sizden ricam hemen fiyat artışı falan yapmayın,bu üründen herkes yararlanmalı.alabilme gücümüzü aşmasın.ve en önemlisi ürün kalitesini bozmayın.
Uzama başlasın tekrar yazağım.,
Başarılarınızın devamı dileğiyle.

HC HAIR CARE:

Ricanız dikkate alınmıştır, teşekkür ederiz.

EvetHayır

Ebru Parlar

Merhabalar. Ürününüzü 3-4 aydır memnuniyetle kullanıyorum. Daha ilk kullanımda saç dökülmesine inanılmaz faydası oldu. Şimdi daha seyrek kullanıyorum ama kullanmaya sürekli devam edeceğim. Birçok yakınım da tavsiyem üzerine ürünü kullandı ve çok memnun kaldı. Böyle bir ürün tedarik ettiğiniz için çok teşekkür ederim, umarım kalitesi değişmez.
Ancak ürün kapağının biraz daha sağlam yapılması daha iyi olacaktır, son aldığımda ürün kapağından sızdırmış ve yağın bir kısmı kutuya sızmıştı.Bunun dışında müşteri hizmetleri, ürünün ulaşması konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tekrar çok teşekkürler.

EvetHayır

Aysel Erim

Ürünü saç bakım kompleksi ve şampuan olarak set halinde kullandım.Kullanma amacım kullandığım bazı ilaçların saç dökülmesine sebep olması ve renk açarken kullanılan maddenin saçımı tülertmesi ve yıpratması idi.

Gerçekten ilk kez kullanım sonucunda bile dökülme azaldı ve saçımın kötü görüntüsü gtti.Saçlarım artık daha sağlıklı.Bu yüzden ikinci kez ürün istedim ve yine düzenli olarak kullanıcam. Teşekkürler..

EvetHayır

Arzu Gençoğlu

HC İle internet reklamları sayesinde tanıştım ve çok memnun kaldım.Saçlarımda ki değişimi farkedenlere özellikle öneriyorum. Ama bunun dışında ürünün kalitesi ne kadar iyi olursa olsun , müşteri temsilcilerinin tavrı ve tanıtımı da o kadar önemlidir. Ben bu konuda HC çalışanlarına çok teşekkür ederim . Geçen salı günü aradığımda bana yardımcı olan ve özür dileyerek ismini şu an unuttuğum bey ile ilk siparişimde bana yardımcı olan bayana açıklayıcı bilgileri, seviyeli ve samimi tavırları için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

EvetHayır

Emel Doğan Özen

Saçlarım çok sağlıklı olmasına rağmen yıllardır çok dökülüyordu. HC Bakım kompleksi + Şampuanı kullandım ve çok memnun kaldım. Üç hafta kadar sonra sonuç almaya başladım. Şu anda 1 aydan fazladır kullanıyorum ve saçlarım hem çok az dökülüyor hem de eskiye göre çok daha fazla saç çıktığını görebiliyorum. Bugün kendime 2. şişeyi sipariş verirken, saçları çok seyrek olan 2 arkadaşıma hediye etmek için ürün sipariş ettim. Umarım onlarda da benim kadar etkili olur ve bu aldıkları en güzel hediye olur.

EvetHayır

Dilek Kalem

Merhabalar, ben sivasta yaşıyor ve 33 yaşındayım, kendime her konuda çok özen gösteririm özellikle saçlarıma ama malesef saçlarım hem kuru hem ince telli hem dalgalı,ve sitres ve kansızlıktan çok fazla dökülmüş ,hiç uzamayan bakımı çok zor kestiririm bir hafta sonra kırılır tiftik gibi durur bir saç yapım var , bugüne dek birçok ürün denedim neredeyse tüm pahalı ürünleri kullandım ama hiçbiri fayda etmedi, etti isede kısman istediğimi bulamadım son zamanlarda kendime yağlardan bir formul yaptım nekadar saça faydalı iğne yağ varsa hepsini kattım maske oluşturdum evet onun kısman faydası oldu dökülmesi durdu biraz sağlıklı hale geldi,ancak istediğim parlaklık canılılık yine oluşmadı..

Bir iki ay önce bu ürünü bir sitede gezerken gördüm çok tereddüt ettim ancak iki ay sonra dur alayım denemekle bişey kaybetmem hem ben 10 çeşit yağ kullanıyorum bunun içinde 19 çeşit var, 100 tl - 200 tl verdiğim ürünler oldu bunuda deneyeceğim dedim ve aldım..

Kullanmaya başladım henüz çok yeni bir hafta oldu ama saçlarımda ki canlılığı yenilkiği ışıltıyı gürlüğü herkez fark etti herkez saçına ne kulşlanıyorsun diye sormaya başladı hayatımda ilk defa insanlar bana saçına ne kullanıyosun nekadar canlı güzel duruyor diye ..ve bende farkındayım saçlarımın daha parlak daha canlı ve bakımlı durduğunun ve daha başka özel birşeyde kullanmıyorum, (2 üç çeşit hatta her çıkan durulanmayan krem ,jole, biryantin ne bulusam alıp kullanırdım ) hiçbirine gerek kalmadı, bu arada ürün ile birlikte birde sabun hediye geldi süper bişey saçlarım röfleli ve hayatta sabun süremem ama bu çok iyi geldi harıka bişey şampuan gibi şimdi sadece iki kez sabunluyor birkez de şampuanından sürüp çıkıyorum hemen şekil alyor ve nemli artık saçlarım uzamasına gelince bakalım hele bir ay geçsin onada yorum yaparım ...çok memnunum birde saçlarım güzel olunca hem moralım iyi oluyo hem kendimi çok iyi hissediyorum.

Sevgili ERC üreticileri gerçekten tek kelime ile mükemmel bir ürün hazırlamışsınız ben herşeyi takdır edip beğenmem bu ürüne hayran kaldım sağolun, sevgili bayanlar pahalı ürünlerle lütfen saçlarını daha fazla yıpratmasınlar hertürlü ürünü deneyeceklerine sadece erc ürünleri kullansınlar hem uygun paraları ceplerinde kalsın hemde saçlarına sağlık gelsin nefes alsın saçları bence tabi ama şunu garanti verebilkirim benim saçıma iyi gelen herkeze iyi gelir herçeşit saça hertürlü saç dökülmesine gerçekten iyi gelecektir eminim ki bir iki kullanımda bu farklılıklar oldu düzenli kullanıldığında herhalde muhteşem saçalara sahip olacağım inşallah güzelde uzar herkeze tavsiye ediyorum, edeceğim..

Sevgili ERC üreticileri lütfen bu ürünü hızla yayın herkez hatta tüm dünyadaki bayanlar DUYSUN mahrum kalmasın ve siz ürününüzün kalitesini asla bozmayın kadınlar herzaman güzel olsun değilmi ... TEŞEKKÜRLER!!!!!!!!!!!

BU ARADA UNUTTUM SABUNDAN İSTİYORUMMMMMMMM, SATILMIYORMUŞ AMA BEN İSTİYORUM LÜTFEN

HC HAIR CARE:

Uzun mailiniz için teşekkürler

EvetHayır

Selma Güngör

Saçlarım HC sayesinde o kadar sağlıklı ve parlak ki ben bile inanamıyorum. 3.kez sipariş ediyorum ve kesinlikle devam edeceğim.

EvetHayır

Gözde Hilal İskender

Ben saclarımdan müzdarip biri idim boya, röfle bir cok kimyasal zarara maruz kalmış ve psikolojim cok bozulmustu. bir arkadasımın bu ürünü kullandığını ve cok memnun kaldığnı gördüm hemen sipariş verdim.
Böyle seylere cok kanaat etmem genellikle güvenmem ama daha sacıma ilk uygulmamdan itabaren yaptığı değişiklik muhteşmedi. Sanki sihirli bir iksir ...Ne mutlu ki! böle güvenilir markaların da olması :)

EvetHayır

Songül Şahin

Uzun yıllardır saçlarımı mavi siyaha boyatıyordum. Altı ay kadar önce saçımın rengini açtırmaya karar verdim. Benim için zor bir süreç oldu çünkü bilenler bilir siyahtan dönmek çok zordur. Uzun uğraşlardan sonra saçlarımın rengi açıldı fakat o güzelim saçlarımdan hiç bir eser kalmadı. Saçlarım o kadar yıprandı ki ve bir süre sonra kopmaya başladı.

Saçlarımı kestirmek istemiyordum fakat kestirmekten başka çare olmadığını da biliyordum. Bir çok ürün denedim fayda etmedi.İnternette tesadüfen HC saç bakım kompkesini gördüm. Detaylı bir şekilde inceledikten sonra denemeye karar verdim. Gerçekten de birinci şişeden sonra saçlarımda inanılmaz değişiklik hissettim. Kuaförüm bile şaşırdı :) yeni yeni saçlar çıkmaya başladı ve gözle görülür bir şekilde uzamaya başladı gerçekten inanamadım.

Herkese tavsiye ediyorum. Unutmayalım ki Bir kadın saçları güzel olduğu zaman kendini güzel hisseder:) Teşekkürler HC....

EvetHayır

Gülen Tezer Üstün

Merhaba;
Halen yirmi senedir SLE ve bir sene önce tanısını aldığım Skeloderma hastalıklarıyla mücadele ediyorum. Tedavi süreci içinde aldığım ilaçların yan etkisiyle saçlarımın dökülmesi, dazlak kalmam beni zaman zaman çok üzdü. Saç kaybımın beni üzmediği zamanlarsa, bunu sorun etmeyecek derecede hastaydım zaten.

Kendimi daha iyi hissetmeye başladığım zamanlarda saçlarımla ilgili çeşitli arayışlara girmiş ve her defasında eli boş dönmüş biri olarak internette gördüğüm HC ürünlerini kullanıp kullanmama konusunda çok büyük tereddütler yaşadım. Hem sağlık koşullarının normal insanlar gibi olmaması nedeniyle çok dikkatli davranmam gerektiğinden hem üründen fazla beklentiye girmemek açısından düşünüp taşınıp ürünü kullanmaya karar verdim ama bu aşamada ürünün tamamen bitkisel olması, hikayemi telefon iletişimi sırasında anlattığım eczacı Ersan Beyîn dikkatle ve bilinçle dinleyip beni doğru yönlendirmesi, ürünlerine olan güvenlerinin tam olması, açık davranışları ürünü kullanma konusundaki düşüncemi destekledi.

Aslında ben bu düşüncelerimi ürünü en az bir ay kullandıktan sonra yazacağımı düşünüyordum ama daha iki kullanımda saçlarımdaki değişikliğin çevrem tarafından da fark edilir derecede olumlu yönde değişmesi bu mesajı yazma zamanımı öne aldı.

1-Allerjik de bir bünyeye sahip olmam beni düşündürse de ürünün içeriğindeki hiçbir maddenin yan etkisini asla görmedim.
2-Erken menopozal sıkıntılar yaşayan kadınların 'erkek tipi' saç dökülme sorunlarına da iyi geldiğini ikinci kullanımda fark ettim.
3-Sistemik hastalıklarla mücadele edenlerin tedavileri sırasında kullandıkları ilaçların yan etkilerinden dökülen saç sorunlarına da iyi geldiğini ikinci kullanımda 'fark etmiş biri' olarak söylemeliyim.
4-Ederini ürünün etkileriyle karşılaştırırsak bence gayet makul.
5-Dökülme sorunu olmayanların da bakım ve önlem olarak kullanbilecekleri bir ürün.
6-Kapıda ödeme sistemi de artılardan biri.

Yemekten çıkmadığı sürece saç, hem erkek hem kadın için güzeldir. Yıllardır saçlarıyla ilgili sıkıntı çekmiş birinin yorumlarıdır.

Ürüne, Eczacı Ersan Ercan ve ürün müdürü Güray Bey'lere ilgilerinden dolayı teşekkürler..

EvetHayır

Şule Göçmen Kurban

Merhaba bu ürünü iki aydır kullanıyorum, saç tellerim kalınlaştı,dökülmesi kesildi gözle görünür şekilde inanılmaz dolgunlaştı müthiş bir parlak görünüme kavuştu. Saçlarım öyle ki bunu arkadaşlarım bile farkında, soranlar oldu HC diyorum. Saçlarımla ilgili korkularım vardı HC sayesinde kalmadı teşekkürler HC.

EvetHayır

Didem Üner

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bişiye nekadar sadık kalırsan okadar verımını alırsın. ben de bunu 21 gun ıcersınde bakım kompleksini kullanarak bir kez daha anlamıs oldum. saçlarım ınanılmaz derece mahvolmuştu ve sacımı bir türlü uzatamıyordum kuaförler artık benım ıcın işkence halıne gelmıstı fon cektırdıgımde bıle yıpranan bı sacım vardı ama bu kullandıgım ürün bambaşka bısı kokuusu bıkere cok guzel bakımı cok guzel veeeee sacımı uzatıyor ınanamadım uzayınca:) annem genelde bu tarz urunler aldıgımda yine gereksiz yere aldın diye yorum yapacagını sandıgım, annem bile çok şaşırdı. ben şahsen cokkkkkk memnunum kesınlıkle kullanılmalı. bıtkısel olması cok ıyı, benım alerjım olmasına ragmen etkılemedı son dercede saglıklı oldugunu düşünüyorum :)

EvetHayır

Elif Doğanay

Merhaba ERC KOZMETİK, Herkes gibi benimde saç problemlerim vardı, birgün internette tesadüfen reklamınızla karşılaştım ve merakla inceledikten sonra siparişimi verdim, bu benim internette ilk alışverişim oldu. Söylenen sürede kargo teslimatım yapıldı ve aynı gün kullanmaya başladım ve hakikaten inanılmaz etkilerini görmeye başladım.

Bu arada kargo teslimatı sırasında POS makinasından kaynaklanan bir problem olmuştu, ancak bir hafta sonra Kredi Kartımdan 2 kez çekim yapıldığını farkettim ve internetten ERC KOZMETİK iletişim bilgilerine girerek telefon nolarını aldım ve aradım. Akşam saatlari olmasına rağmen telefonuma cevap verildi, durumumu anlatım (bu arada kesinlikle ümitsiz bir şekilde aramıştım çünkü hiçbir şey iddia edemiyeceğimi, etsemde sonuç alamıyacağımı düşünüyordum....) ve çok kısa bir sürede paramı tekrar iade ettiler. Evet, ürün güzelliğinin yanında birde firma ve çalışanlarının güvenirliği olunca iki kat daha güzel oluyor...

ERC KOZMETİK ÇALIŞANLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM... İSİM VERMEM NE KADAR DOĞRU OLUR BİLMİYORUM AMA ÖZELLİKLEDE ERC ÇALIŞANLARINDAN GÜRAY BEYİN İLGİ VE ÇALIŞMA DİSİPLİNİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...

HC HAIR CARE:

Sevgili Elif Hanım;
Öncelikle iyi dilekleriniz ve mailiniz için teşekkür ederiz. Karşılaştığınız bu durum kesinlikle bizimle alakalı olmayan, şimdiye kadar hiç karşılaşmadığımız bir durumdur. Tamamen kargo kuryesinden kaynaklanan bir problemdir. Bazen hepimizin normal alışveriş sırasında karşılaşabilceği, post makinasıyla çekim yapılmadı sanılarak ikinci defa çekim denenmesinden kaynaklanan istisnai bir durumdur. Durum Kargo şirketine hemen bildirilmiş ve anında gereken yapılmıştır. Ama şirket prensiplerimiz olarak, sizlerin en ufak mağduriyeti bizler için kazanılan paradan çok daha önemlidir. Bizler; Türkiyede müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini üst seviyede önemseyen firmalardan biriyiz. Göndermiş olduğunuz maili, büyük bir memnuniyet ve gururla yayınlıyoruz. Ürünümüz hakkındaki iyi görüşleriniz için de ayrıca teşekkür ederiz. Uzun yıllar görüşmek üzere sevgiler, saygılar.

EvetHayır

Derya Kösedağ

Her banyoda tutam tutam elime gelen saçlar çok moralimi bozuyordu. Hiç işe yaramasa en azından saçlarım bitkisel yağ görür düşüncesiyle satın aldım. Ürünü aldıktan ve gerçekten düzenli kullandıktan sonra (2 günde bir) saç dökülmesi 2 hafta içerisinde durdu. Yaklaşık 1 ay kullandıktan sonra kalıcı çözüm olup olmadığını anlamak için bıraktım ve 1 ay ara verdim.. Kesinlikle dökülme olmadı ve şimdi saçımın hızlı uzaması için kullanıma devam ediyorum. Benim şansım mı bilmiyorum ama işe yaradı işte :)

EvetHayır

Suna Aslantaş

Saçlarımın rengini yakarak açma yöntemiyle çoğu bayanın da yaptığı gibi açtırmıştım..fakat sonuçlarının ne derece kötü olacağını tahmin edememiştim..saçlarım berbat bir hal aldı, yandı. yumuşaklıktan eser kalmadı ve kestirmek zorunda kaldım. daha sonra 6 ay boyunca hiç boyamadım dinlenmeye bıraktım.ama saçlarımdaki ne sertlik gitmişti ne de uzuyordu..Ben de internette dolanıp doğal ürünlerden çare ararken hc yi keşfettim. daha ilk kullanımda saçımdaki parlaklığı yumuşaklığı ifade edemiyorum.. o zamandan beri sadece 3 aydır ürünlerinizi kullanmama rağmen saçlarımda gözle görülür bir uzama var, tabi bunun yanında parlaklık ve yumuşaklık kazanması da cabası ..kendimi çok daha iyi hissediyorum..hc yi saç problemleri olmayanlara da şiddetle tavsiye ediyorum. çünkü benim gibi kuaförlerin bu saç kurtarılamaz bir daha kestirmelisin dediği saçları kestirmeme gerek kalmadan sağlığına kavuşturduysa, yıpranmamış saçları ne kadar güzel bir hale getireceğini tahmin edemiyorum... Hc yi kullanmaya devam edicem..Ve herkese gönül rahatlığıyla kullanmalarını öneriyorum..teşekkürler Hc...

EvetHayır

Ümran Koyuncu

Birçok ürün denedim bu çok farklı bir ürün. Önce sadece saç uzama amaçlı aldım, ama saçı besliyor, bunu farkedebiliyorsunuz.

EvetHayır

Hakan Aydın

Merhabalar, saçlarımda dökülme problemi vardı ve çok bakımsızdı. Nette dolaşırken hc'yi gördüm ve yorumları okuktan sonra hiç tereddüt etmeden sipariş verdim. Saçlarımda gözle görülür bir değişiklik oldu eskiye nazaran daha güçlü uzamaya başladı. Ayrıca dökülen bölgeler kapanmaya başladı...Bu inanılmaz bir sonuçtu...Bugün 2. siparişimi verdim ve artık düzenli olarak bir HC kullanıcısıyım...Bu ürünü hayatımıza dahil eden herkese ve hızlı bilgilendirmeleri için müşteri hizmetlerine çok teşekkür ederim.

EvetHayır

İnci Akbulut

HC Doping'i kullanalı henüz 7 gün oldu ve etkisini hemen hissettirdi. Banyoda tutam tutam çıkan saçlarım daha az çıkar oldu. Uygulaması çok kolay. Saçımı yağlandırmadı. Daha parlak ve canlı oldular. İkinci şişeyi sipariş verdim bile...

EvetHayır

Filiz Yenihayat

Merhabalar. Bir ay önce facebookta dolaşırken hemen sağ köşedeki reklamınızı gördüm ve hemen tıkladım. Sitenizin tamamını inceledim. Ürünlerinizin içeriklerini okudum ve benim gibi yıllardır saçını uzatamamaktan şikayet eden insanların yorumlarını da okuduktan sonra ürününüzü denemeye karar verdim ve o gün sipariş verdim. Ertesi gün elime geçti. Ürünüzü o gün kullanmaya başladım. Haziran ayı başında 1. şişe bitti ve hemen 2. şişenin siparişini verdim. Saçlarım ince telli olduğu için benim ilk fark ettiğim değişiklik daha güçlü ve parlak oldular. İnsanlar saçlarıma dokunduğunda ipek gibi olduğunu söylediler. Bunları duyunca çok mutlu oldum. Gerçekten 1. şişenin sonuna doğru saçlarım baya uzadı. Benim merak ettiğim 2. şişede bitince ürüne ara vermem gerekiyor mu ya da kullanmaya devam edeceksem ne kadar sıklıkta uygulamam gerekli?
Böyle bir ürün sunduğunuz teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum.

EvetHayır

Fatih Çağşak

24 YAŞINDA MOBİLYA SEKTÖRÜNDE çALIŞIYORUM. İŞİMİZ GEREĞİ TOZLU VE STRESLİ Bİ çALIŞMA ORTAMIMIZ VAR. SAçLARIMA GEREKEN BAKIMI SAĞLAYAMADIĞIM İçİN ÖNCELİKLE ÖNLERDE AçILMALAR BAŞLADI. SONRASINDA ÜST KISIMDA DA SEYRELMELER BAŞLAYINCA SAç ANALİZİ İçİN SAç EKİM MERKZİNE GİTTİM. YAPILAN ANALİZLERDE EKİM GEREKMEDİĞİ, AçILAN KISIMLARDA BÜYÜMEYEN SAç TELLERİNİ YETERLİ BESLEYİNCE SORUNUN KALKACAĞINI SÖYLEDİ. ARAŞTIRIRKEN BU HC DOPİNG ÜRÜNÜNÜ İNCELEDİM. PEK DE UMUDUM OLMAYARAK DENEME AMAçLI ALDIM BU ÜRÜNÜ. SABAH VE AKŞAM KULLANDIM VE FAYDASINI İLK HAFTALARDA GÖRMEYE BAŞLADIM. SAçLARIM DAHA GÜçLÜ OLMAYA BAŞLADI ÜSTELİK ŞEKİL VERİCİ KULLANMAYA GEREKDE OLMUYOR. GÜNLÜK KULLANIMDA SAçLARIMDA DA HOŞ Bİ KOKU OLUYORDU DİĞER ÜRÜNLER GİBİ DEĞİL. SÜREKLİ KULLANILABİLİR Bİ ÜRÜN HERKESE TAVSİYE EDERİM. SAçLARIM DÖKÜLMEYE BAŞLAMADAN ÖNCEDE BAKIMIMI YAPARDIM DAİMA. DERLERDİ SAçININ NESİ VAR NİYE UĞRAŞIYSUN DİYE O ZAMANDA SÖLERDİM. SAç DÖKÜLDÜKTEN SONRA DEĞER Bİ ŞEY YOK. ÖNEMLİ OLAN DÖKÜLMESİNE ENGEL OLABİLMEK. SAçLARINDA PROBLEM OLLMASA DA DAHA DOLGUN SAçLAR İçİN DE BU ÜRÜNÜ ÖNERİRİM.

EvetHayır

Arzu Özyürek Hazinedar

Benim saçlarım boyadan çok kurumuş ve sertleşmişti.Uzun süredir ne kadar ünlü marka varsa hepsini denedim ama hiç biri vaat ettikleri şeyleri veremediler.saçlarım yine oldukça sertti.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle erc bakım yağını kullandım ve oldukça memnun kaldım.saçlarım yumuşadı,parladı ve daha kolay şekil alır hale geldi.Bu ürünün hazırlanmasında emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

EvetHayır

Sibel Burma

HC sac bakım ürününe başladığım günden beri aradaki farklılık beni çok mutlu etti.. ilk başta inanmasamda sonrasındaki görülen etkiler gayet olumlu.. sac dökülmesi kabus olmamakla birlikte beslediği gerçeğide unutulmamalı.. herkesin alıp kullanmasını tavsiye ederim teşekkürler...

EvetHayır

Pınar Avcı

Merhabalar
Saçlarım kıvırcık ve ince telli 27 yaşındayım ve bugüne kadar saçlarımla hep problem yaşadım yani sorunlu saçlarım vardı ve çalışan olarak hergün bakım ve özel ilgi isteyen saçlarım var bundan kaynaklı saçlarımda yıpranma hat safaya ulaşmıştı ve birgün internet aracılığı ile erc kozmetiğin güzel ve özel olan ürünleri ile karşılaştım bir kereleiğine denemek istedim ve inanınki bu kadar hızlı değişimi görünce şaşırdım ki şaşırmamak elde değil.
Diyebilirim ki saçlarım için hayatımda bulup bulabileceğim en iyi,güzel ve özel bir ürün . harika ürünlerinizden dolayı teşekkür eder devamını dilerim.

EvetHayır

Sibel Zeren

Şampuanı kullanmıştım, ancak bakım yağını azar azar her yıkama sonrası sürüp bırakıyorum,uzun sürecek bir ürün. Bakım yağı alışkanlık yapar mı, ara ara bırakmak lazım mı? Şahane ürünler, memnun kaldım, ürününüzün Türkiyede çok yaşandığı gibi, kalitesini bozmadan devamınızı dilerim, sevgiler...

EvetHayır

Sezen Doğruer

Bu sitede yazılan yorumları okudum ve sipariş ettim hc yi. İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN AMA İLK DEFA KARGO İLE BİŞEY SİPARİŞ ETTİM.
Eğer gerçekten işe yararsa ve bu maili o sitede görürsem gerçek olduguna inanıcam yorumların.
İnşallah gerçektir. Teşekkürler.

EvetHayır

Mehmet Kayhan

Ürününüzü internette dolaşırken keşfettim diğer benze ürünlerden ki fazlasıyla sanal alemde var,farkı doğal bir ürün olması ve tamamen bitkisel olması saçalrımda az da olsa dökülme vardı ve cansızdı.Kullandım hem şampuanı hem de doping ürününü düzenli olarak gayet memnun kullandın şu varki kullanır kullanmaz kafanızın üzerinde saçalrınızda bi hareketlenme bi tamir varmış gibi bir his uyandırıyor ve sonrası siz yatağınızdan kalktıgınızda netice ortada tertemiz kılsız tüysüz bir yastık bundan daha güzel ne olabilir.2.ürünü sipariş ettim ümit ediyorum ki kalitede düşme olmazda biz de sizin devamlı müşteriniz oluruz.
B A Ş A R I L A R.

EvetHayır
HC Saç Bakım Ürünleri %92, 298 Kullanıcı Yorumu