İnce Ve Seyrek Saçlar İçin....

Mustafa Göktan tarafından 15.10.2012 tarihinde soruldu. « Tüm Sorular

Saçlarım ince telli ve dökülmeler oluyor.. Ayna karşısında geçtiğimde ve özellikle de ışık vurduğunda tepe kısmımın seyrek olduğunu görüyorum ve saçlarım uzadığında tepe kısmındaki saçlarımın cansız olduğunu ve yan taraflara göre basık duruyor... Öneriniz nedir?

Cevap:

Merhaba Mustafa Bey;
Özellikle tepe kısmında başlayan dökülmeler genetik bir diğer tabirle erkek tipi saç dökülmeleridir. Bu tür dökülmelerde saçların yeniden çıkması ne yazıkki herhangi bir ürün kullanımı ile mümkün olmamaktadır.

Fakat dökülmelerin azalması veya durdurulması konusunda HC Doping'i kullanmanızın faydası olacağına inanıyorum. HC Doping ile ilgili ayrıntılı bilgiyi sacdoping.com adresinden edinebilirsiniz.

Teşekkürler.

Uzmanına Sorun alanında yönelttiğiniz sorular, HC HAIR CARE uzmanları tarafından öneri niteliğinde cevaplanmakta olup, teşhis ve tedavi gerektirebilecek daha ayrıntılı saç problemleri için mutlaka hekiminize danışmanız gerekmektedir.

Soru ve cevap alanında yer alan tescilli marka/ürün isimleri, firma kuralları gereği (****) işareti ile değiştirilmektedir.